sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Ringo rozegrano w dniu 12 marca 2016 r. Zawody rozgrywano w 6 kategoriach wiekowych, do rywalizacji przystąpiło 24 drużyny . W kategorii klas 2-4 SP, wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna kl. 4b, a wśród chłopców kl. 4b. W kategorii klas 5-6, zarówno wśród dziewcząt i chłopców zwyciężyły drużyny kl. 6. W gimnazjum zwyciężyły drużyny kl. III.

Rywalizacja toczyła się na wyrównanym poziomie, a finałowe pojedynki były niezwykle emocjonujące, zawodom towarzyszyła miła sportowa atmosfera.
Na zakończeniu turnieju zwycięzcom wręczono pamiątkowe puchary, wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy i słodycze ufundowane przez Ferrero.

 Wyniki Turnieju w Ringo

Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Ringo

 (nazwa turnieju)

DATA:                      12 marca 2016 r.                    

KATEGORIA:         Klasy 2-4 Szkoła Podstawowa/chłopcy       

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

Michał Wiewiór

Karol Piwowarski

4a

 x

2

2

2

3

I

 

2

Mateusz Gontarek

Michał Kociszewski

4b

0

1

2

1

III

 

3

GŁOGOWSKI BARTOSZ

DĄBROWSKI PATRYK

3

0

2

2

2

II

 

4

KRYSTIAN i Filip

MUSIAŁOWSI

3

0

0

0

 x

0

IV

 

           

 

KATEGORIA:         Klasy 2-4 Szkoła Podstawowa/dziewczęta

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

4

5

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

SENDEK AMELIA

SZEWCZYK ZOFIA

4b

2

2

2

2

4

I

 

2

PRZYBYSZ JULIA

RADECKA DOMINIKA

4a

1

2

2

2

3

II

 

3

GRABARCZYK WIKTORIA

PRUŚ JULIA

4a

0

0

 x

2

2

2

III

 

4

PIETRUSIŃSKA INGA

METELSKA WIKTORIA

3

0

0

0

0

0

V

 

5

GRZEGORZEWSKA JULIA

KOCISZEWSKA MARTA

3

0

0

1

2

1

IV

 

 

 KATEGORIA:         Klasy 5-6 - Szkoła Podstawowa/chłopcy     

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

Bartosz Stępień

Kacper Trzaska

6

2

2

2

3

I

 

2

Michał Sambor

Patryk Grzegorzewski

6

0

 x

2

2

2

II

 

3

 Hubert Stępień

Kamil Sieradzan

5

0

1

2

1

III

 

4

Jakub Rutkowski

Marcin Pułas

6

0

0

0

 x

0

IV

 

 KATEGORIA:         Klasy 5-6 - Szkoła Podstawowa/dziewczęta

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

KOT MARTYNA

STĘPIEŃ WERONIKA

6

2

2

2

3

I

 

2

POPKOWICZ KAROLINA

Olejnik Angelika

6

0

 x

0

2

1

III

 

3

Patrycja Białkowska

Amelia Turek

5

0

2

2

2

II

 

4

Kabot Klaudia

Kaczyńska Wiktoria

5

0

0

0

 x

0

IV

 

           

 KATEGORIA:         Klasy Gimnazjum / chłopcy

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

4

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

Krzysztof Małek

Konrad Komorowski

3

 x

3

3

3

3

I

 

2

Michał Zieliński

Patryk Tkaczyk

3

0

0

3

1

III

 

3

Mateusz Wangryn

Jakub Brelski

2

1

3

 x

3

2

II

 

4

Mateusz Bedyński

Jakub Wolski

1

0

1

0

 x

0

IV

 

           

 KATEGORIA:         Klasy Gimnazjum/dziewczęta          

Nr

Imię i nazwisko

Kl.

1

2

3

Zwycięstwa

Miejsce

 
 

1

Beata Chochlewicz

Ewelina Kot

3

 x

3

3

 

 

 

2

Oliwia Rzepka

Dominika Pietrusińska

3

1

 x

3

 

 

 

3

Monika Łucka

Edyta Mętlak

1

0

0

 x

 

 

 

                  

 

                            

 

Kalendarz

Kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń