sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Ogólnopolski Drużynowy Turniej w Ringo rozegrano w Goszczynie na hali sportowej w dniu 27 października 2012 r. W zawodach startowało 110 ringowców z 12 klubów oraz reprezentacja Białorusi. Turniej drużynowy rozgrywano w sześciu kategoriach wiekowych, dziewcząt i chłopców do lat 13, dziewcząt i chłopców do lat 16 oraz kategorię otwartą kobiet i mężczyzn. Każdy mecz drużynowy składał się z trzech pojedynków: dwie gry pojedyncze i gry dwójkowej.

Organizatorem zawodów był UKS w Goszczynie. Zawody dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Organizatorzy składają podziękowania firmom Pepsi-Cola i Ferrero za napoje i słodycze.

 Oficjalne wyniki

Kategoria młodzik (chłopcy do lat 13)

1. Wiktor Puławski, Kacper Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Kacper Gęsiak, Jakub Pitrus - MUKS - Podkarpacie Jedlicze

3. Piotr Kamiński, Dawid Siernicki - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

4-6. Michał Jutrowski, Szymon Zawadzak - UKS Józefosław

4-6. Dawid Kalinowski, Dominik Kwiatkowski - UKS Błękitni Olkowice

4-6. Damian Krawczyk, Łukasz Sowiński - UKS Błękitni Olkowice

7-9. Mateusz Wangryn, Patryk Tkaczyk - UKS Goszczyn

7-9. Konrad Komorowski, Patryk Kawęcki - UKS Goszczyn

7-9. Mateusz Stańczyk, Dawid Mruk - UKS Goszczyn

Kategoria kadet (chłopcy do lat 16)

1. Patryk Brzeski, Wiktor Puławski - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2. Piotr Błach, Mateusz Wnuk - UKS Mogielnica

3. Mateusz Sobolewski, Rafał Pakoca - Warszawskie Towarzystwo Ringo

4. Patryk Sułkowski, Jakub Dobrzaniecki - UKS Adamów

5-6. Roszkowski, Adamski - Warszawskie Towarzystwo Ringo

7-8. Michał Gawot, Adam Rożek - UKS Goszczyn

9-10. Artur Stępień, Hubert Komorowski - UKS Goszczyn

9-10. Cezary Kopczyński, Paweł Kaczmarek - UKS Goszczyn

Kategoria kadetki (dziewczęta do lat 16)

1. Oliwia Bril, Paula Pasterczak - MUKS Podkarpacie Jedlicze

2. Julia Robak, Katarzyna Możdzyńska - Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Dominika Wątora, Wioletta Wrona - UKS Adamów

4. Laura Olczak, Ewelina Załęska - UKS Józefosław

5-8. Natalia Budyta, Paula Król - UKS Adamów

5-8. Szczepańska, Gęsicka - UKS Józefosław

5-8. Iwona Różańska, Aleksandra Cwajda - UKS Mogielnica

9-11. Magdalena Ślusarczyk, Aneta Kępka - UKS Goszczyn

9-11. Aleksandra Gąsiorowska, Karolina Tkaczyk - UKS Goszczyn

9-11. Anna Kot, Daria Sieradzan - UKS Goszczyn

Kategoria otwarta mężczyzn

1. Sebastian Mikutaniec, Paweł Motylewski - WTR

2. Dominik Trawczyński, Michał Suszczyński - UKS Mogielnica/WTR

3. Cezary Godlewski, Mateusz Pawłowski - WTR/UKS Mogielnica

4-6. Andrzej Teklak, Patryk Janicki - UKS Mogielnica

4-6. Grzegorz Majerski, Michał Cygal - PKS Kraków

4-6. Andrzej Bobryk, Adam Cieslak - WTR

7-10. Igor Yaruta, Viachaslau Chuduk - Białoruś

7-10. Mateusz Błach, Piotr Błach - UKS Mogielnica

7-10. Andrzej Bobryk, Adam Cieślak - WTR

7-10. Ivan Koltun, Rastsislau Sazonau - Białoruś

Kategoria otwarta kobiet

1. Agnieszka Kłopotowska, Patrycja Mikutaniec - WTR

2. Ada Trawczyńska, Anna Wangryn - UKS Mogielnica

3. Nataliya Kutasowa, Taisiya Arynachyna - Białoruś

4. Alicja Bobryk, Alicja Rogala - WTR

5-6. Karolina Siernicka, Izabela Kowalczyk - KRT

5-6. Agata Rakava, Volga Aksianevich - Białoruś

Filmy

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.