VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo, rozegrano w dniu 22.09.2018 r., na stadion GKS „ŚWIT”, Warszawa, ul. Oświatowa 12. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo

W zawodach wystartowała 15-osobowa reprezentacja naszej sekcji, najlepiej zaprezentowali się nasi najmłodsi ringowcy, Maja Zawadzka i Pęśko Adam zwyciężając w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki mistrzostw:

żaczki:

  1. Zawadzka Maja, UKS Goszczyn
  2. Gromek Kornelia, KTR „Jantar”
  3. Jenczyk Barbara, K.S. OLIMPIA Miłki

żacy:

  1. Pęśko Adam, UKS Goszczyn
  2. Wątora Damian, UKS Olkowice
  3. Godlewski Stanisław, WTR
  4. Grabarczyk Marek, UKS Goszczyn
  5. Musiałowski Krystian, UKS Goszczyn
  6. Komorowski Jakub, UKS Goszczyn

młodziczki:

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Grzegorzewska Julia, UKS Goszczyn
  4. Radecka Dominika, UKS Goszczyn
  5. Kociszewska Marta, UKS Goszczyn
  6. Metelaska Wiktoria, UKS Goszczyn

młodzicy:

  1. Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Trzaska Bartek, UKS Olkowice
  3. Sobociński Miłosz, UKS Olkowice
  4. Jarosz Jakub, UKS Goszczyn

kadetki:

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Pacholska Joanna, WTR

kadeci:

  1. Duszak Przemysław, KTR „Jantar”
  2. Szporko Bartek, S. OLIMPIA  Miłki
  3. Kulej Wiktor, UKS Olkowice

juniorzy:

  1. Leszczyński Michał, WTR
  2. Deptuła Maciej, WTR
  3. Ciastoń Maciej, WTR

klasa otwarta kobiet:

  1. Kunecka Michalina, Legnica
  2. Kowalczyk Izabela, KTR „Jantar”
  3. Godlewska Alicja, WTR

klasa otwarta mężczyzn: 3

  1. Szajek Krzysztof, Legnica
  2. Godlewski Cezary, WTR
  3. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn

old-boys: 2

  1. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
  2. Misiak Robert, WTR
  3. Warecki Marek WTR

Weterani:

  1. Osak Andrzej, Słupsk
  2. Krakowiak Józef, WTR
  3. Bobryk Jan, WTR

trójki mieszane do lat 13:

  1. Okrój Michał, Trzaska Bartek, Siedlecka Marta – UKS Olkowice
  2. Grzelak Dawid, Szkorko Anna, Jenczyk Aleksandra – K. S. OLIMPIA Miłki
  3. Pawełczyk Wiktor, Prusaczyk Mateusz, Jankowska Aleksandra – KTR „Jantar”

dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:

  1. Bugała Marta, Pacholska Joanna – WTR
  2. Rydzewska Martyna, Lejman Marta – K.S. OLIMPIA” Miłki
  3. Grażulis Weronika, Groniec Julia – WTR

dwójki szkolne chłopców do lat 16:

  1. Majewski Krystian, Kulej Wiktor – UKS Olkowice
  2. Trzaska Dawid, Barański Szymon – UKS Adamów
  3. Szporko Bartek, Osiecki Mateusz – KTR „Jantar”

dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Szajek Krzysztof, Legnica: Trawczyńska Ada, Mogielnica
  2. Godlewski Cezary, WTR; Kunecka Michalina, Legnica
  3. Robert Misiak, WTR; Wangryn Monika, UKS Goszczyn

IMG_8039.JPG IMG_8041.JPG IMG_8045.JPG

IMG_8046.JPG IMG_8047.JPG IMG_8048.JPG

IMG_8049.JPG IMG_8050.JPG IMG_8051.JPG

IMG_8053.JPG IMG_8055.JPG IMG_8056.JPG

IMG_8057.JPG IMG_8058.JPG IMG_8060.JPG

IMG_8062.JPG IMG_8065.JPG IMG_8069.JPG

IMG_8070.JPG IMG_8071.JPG IMG_8072.JPG

IMG_8073.JPG IMG_8074.JPG IMG_8075.JPG

IMG_8077.JPG IMG_8084.JPG IMG_8088.JPG

IMG_8089.JPG IMG_8090.JPG IMG_8091.JPG

IMG_8093.JPG IMG_8094.JPG IMG_8095.JPG

IMG_8096.JPG IMG_8097.JPG IMG_8099.JPG

IMG_8100.JPG IMG_8101.JPG IMG_8103.JPG

IMG_8105.JPG IMG_8107.JPG IMG_8109.JPG

IMG_8110.JPG IMG_8111.JPG IMG_8114.JPG

IMG_8115.JPG IMG_8120.JPG IMG_8121.JPG

IMG_8122.JPG IMG_8123.JPG IMG_8125.JPG

IMG_8128.JPG IMG_8131.JPG IMG_8133.JPG

IMG_8134.JPG IMG_8135.JPG IMG_8137.JPG

IMG_8138.JPG IMG_8139.JPG IMG_8141.JPG

IMG_8142.JPG IMG_8143.JPG IMG_8145.JPG

IMG_8147.JPG IMG_8151.JPG