sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo, rozegrano w dniu 22.09.2018 r., na stadion GKS „ŚWIT”, Warszawa, ul. Oświatowa 12. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo

W zawodach wystartowała 15-osobowa reprezentacja naszej sekcji, najlepiej zaprezentowali się nasi najmłodsi ringowcy, Maja Zawadzka i Pęśko Adam zwyciężając w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki mistrzostw:

żaczki:

  1. Zawadzka Maja, UKS Goszczyn
  2. Gromek Kornelia, KTR „Jantar”
  3. Jenczyk Barbara, K.S. OLIMPIA Miłki

żacy:

  1. Pęśko Adam, UKS Goszczyn
  2. Wątora Damian, UKS Olkowice
  3. Godlewski Stanisław, WTR
  4. Grabarczyk Marek, UKS Goszczyn
  5. Musiałowski Krystian, UKS Goszczyn
  6. Komorowski Jakub, UKS Goszczyn

młodziczki:

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Grzegorzewska Julia, UKS Goszczyn
  4. Radecka Dominika, UKS Goszczyn
  5. Kociszewska Marta, UKS Goszczyn
  6. Metelaska Wiktoria, UKS Goszczyn

młodzicy:

  1. Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Trzaska Bartek, UKS Olkowice
  3. Sobociński Miłosz, UKS Olkowice
  4. Jarosz Jakub, UKS Goszczyn

kadetki:

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Pacholska Joanna, WTR

kadeci:

  1. Duszak Przemysław, KTR „Jantar”
  2. Szporko Bartek, S. OLIMPIA  Miłki
  3. Kulej Wiktor, UKS Olkowice

juniorzy:

  1. Leszczyński Michał, WTR
  2. Deptuła Maciej, WTR
  3. Ciastoń Maciej, WTR

klasa otwarta kobiet:

  1. Kunecka Michalina, Legnica
  2. Kowalczyk Izabela, KTR „Jantar”
  3. Godlewska Alicja, WTR

klasa otwarta mężczyzn: 3

  1. Szajek Krzysztof, Legnica
  2. Godlewski Cezary, WTR
  3. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn

old-boys: 2

  1. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
  2. Misiak Robert, WTR
  3. Warecki Marek WTR

Weterani:

  1. Osak Andrzej, Słupsk
  2. Krakowiak Józef, WTR
  3. Bobryk Jan, WTR

trójki mieszane do lat 13:

  1. Okrój Michał, Trzaska Bartek, Siedlecka Marta – UKS Olkowice
  2. Grzelak Dawid, Szkorko Anna, Jenczyk Aleksandra – K. S. OLIMPIA Miłki
  3. Pawełczyk Wiktor, Prusaczyk Mateusz, Jankowska Aleksandra – KTR „Jantar”

dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:

  1. Bugała Marta, Pacholska Joanna – WTR
  2. Rydzewska Martyna, Lejman Marta – K.S. OLIMPIA” Miłki
  3. Grażulis Weronika, Groniec Julia – WTR

dwójki szkolne chłopców do lat 16:

  1. Majewski Krystian, Kulej Wiktor – UKS Olkowice
  2. Trzaska Dawid, Barański Szymon – UKS Adamów
  3. Szporko Bartek, Osiecki Mateusz – KTR „Jantar”

dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Szajek Krzysztof, Legnica: Trawczyńska Ada, Mogielnica
  2. Godlewski Cezary, WTR; Kunecka Michalina, Legnica
  3. Robert Misiak, WTR; Wangryn Monika, UKS Goszczyn

Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń