sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

XVII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo rozegrano w dniu 8 września 2018 roku na stadionie GKS „Świt w Warszawie Turniej rozgrywano w 12 kategoriach wiekowych w grach indywidualnych, trójkach mieszanych dziewcząt i chłopców do lat 13 i i dwójkach do lat 16 oraz dwójkach mieszanych w kategorii otwartej, słoneczna pogoda sprzyjała sportowym zmaganiom.

Tradycyjnie memoriał rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów na grobie niezapomnianego w naszych sercach twórcy ringo Włodzimierza Strzyżewskiego z wykształcenia – ekonomisty mgr Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, z zawodu – dziennikarza, z zamiłowania – sportowca: szermierza, zawodnika kadry Polski przez kolejne 17 lat, Twórcy RINGO – jedynej, istotnie polskiej gry sportowej DLA KAŻDEGO

Zawody zgromadziły czołówkę zawodników ringo z Polski, Białorusi i Litwy, licznie stawili się najstarsi ringowcy, wielu z nich przekroczyło już osiemdziesiąt lat a na boiskach prezentowali znakomitą formę i radość z życia.

W zawodach uczestniczyła 17-osobowa reprezentacja naszej sekcji ringo, nasi ringowcy dobrze zaprezentowali się po wakacyjnej przerwie.

Finaliści Memoriału:

Żaczki:

  1. Zawadzka Maja, UKS Goszczyn
  2. Gromek Kornelia, KTR Jantar
  3. Korczewska Maja, DAR Wisznia Mała
  4. Nasiadka Paula, KTR Jantar
  5. Jenczyk Barbara, K.S. OLIMPIA Miłki
  6. Żygadło Wiktoria, DAR Wisznia Mała

Żacy:

  1. Magryta Antoni, DAR Wisznia Mała
  2. Godlewski Stanisław, WTR
  3. Grycyk Sylwester, DAR Wisznia Mała
  4. Klin Julian, DAR Kryniczno
  5. Grabarczyk Marek, UKS Goszczyn
  6. Cichoń Fabian, DAR Kryniczno

Młodziczki:

  1. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Radecka Dominika, UKS Goszczyn
  3. Sendek Amelia, UKS Goszczyn
  4. Bojarin Gabriela, Litwa
  5. Rybak Katarzyna, DAR Wisznia Mała
  6. Kwiecień Maja, DAR Wisznia Mała

Młodzicy:

  1. Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Wiewiór Michał, UKS Goszczyn
  3. Parzych Fabian, KTR Jantar
  4. Stankewiczius Nikolaj, Litwa
  5. Ziętek Kacper, DAR Kryniczno
  6. Orzoł Damian, KTR Jantar

Kadetki:

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Kamińska Zuzanna, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Pędzich Kinga, KTR Jantar
  5. Pacholska Jagna, WTR
  6. Galińska Małgorzata, DAR Kryniczno

Kadeci:

  1. Duszak Przemysław, KTR Jantar
  2. Kulej Wiktor, UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Mazau Mikita, Białoruś
  4. Trzaska Kacper, UKS Goszczyn
  5. Cieślak Bartek, WTR
  6. Bukin Daniel, Litwa

Juniorki:

  1. Wangryn Monika, UKS Goszczyn
  2. Kowalczyk Iza, KTR Jantar
  3. Romejko Gabriela, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Sidor Julia, WTR

Juniorzy:

  1. Isayenka Dzianis, Białoruś
  2. Leszczyński Michał, WTR
  3. Mruk Dawid, UKS Goszczyn
  4. Deptuła Maciej, WTR
  5. Maliugin Vladislav, Białoruś
  6. Supełło Jan, K.S. OLIMPIA Miłki

Klasa otwarta kobiet:

  1. Kunecka Michalina, Legnica
  2. Staszewska Paulina, WTR
  3. Wangryn Paulina, UKS Goszczyn
  4. Chuduk Tatsiana, Białoruś
  5. Godlewska Alicja, WTR
  6. Słoniewska Natalia, Słupsk

Klasa otwarta mężczyzn:

  1. Chuduk Viacheslav, Białoruś
  2. Trawczyński Dominik, Mogielnica
  3. Chuduk Pavel, Białoruś
  4. Viduto Vitalij, Litwa
  5. Majerski Grzegorz, Kraków
  6. Mikutaniec Daniel, Legnica

Seniorzy:

  1. Gil Marek, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
  3. Warecki Marek, WTR
  4. Żemantowski Piotr, WTR

Weterani II:

  1. Kolanowski Władysław, Legnica
  2. Osak Andrzej, Słupsk
  3. Krakowiak Józef, WTR
  4. Bobryk Jan, WTR
  5. Siejko Janusz, Gliwice

Trójki szkolne mieszane do lat 13:

  1. Radecka Dominika, Sendek Amelia, Wiewiór Michał – UKS Goszczyn
  2. Rybak Katarzyna, Wisznia Mała; Bagińczuk Sebastaian, DAR Kryniczno; Grzelak Deiwid – K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Kwiecień Maja, Wisznia Mała; Czernik Nikodem, Czernik Kosma - DAR Kryniczno;

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:

  1. Kamińska Zuzanna, Rydzewska Martyna – K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Lejman Marta, Jenczyk Barbata – K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Ziętek Patrycja, Galińska Malgorzata, DAR Kryniczno

Dwójki szkolne chłopców do lat 16:

  1. Cieślak Bartosz – WTR; Trzaska Kacper – UKS Goszczyn
  2. Piatikonis Deiwid, Stankiewiczius Nikołaj – Litwa
  3. Duszak Przemysław, Kamiński Sebastian – KTR Jantar

Dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Majerski Grzegorz, Kraków; Kunecka Michalina, Legnica
  2. Chuduk Viacheslav, Białoruś, Wangryn Monika, UKS Goszczyn
  3. Pawlak Piotr, Bartoszyce, Wangryn Paulina, Mogielnica

Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń