sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

46 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Jedliczu 30 czerwca 2018 r., w zawodach wystartowała czołówka polskich i zagranicznych ringowców z Białorusi Litwy i Niemiec, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 13 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz 6 kategoriach deblowych.

Jedlicze przywitało ringowców chłodem, pochmurną i wietrzną pogodą, niesprzyjające warunki pogodowe nie przeszkodziły w  sportowej rywalizacji, bardzo dobrze przygotowana trawiasta płyta stadionu sprzyjała w osiąganiu wysokich wyników. Oprócz rywalizacji indywidualnej i deblowej prowadzona była również punktacja zespołowa w której zwyciężyli gospodarze MUKS „Podkarpacie” Jedlicze przed UKS Goszczyn i Białorusią.

Organizatorami mistrzostw byli: Polskie Towarzystwo Ringo, MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.

Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gmina Jedlicze, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Starostwo Powiatowe w Krośnie, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Jedliczu, KS Nafta Splast Jedlicze, Justyna i Maciej Zaremba – Właściciele Kwiaciarni „Floris”.

Bardzo bobrze zaprezentowali się ringowcy z Goszczyna, nasz Klub uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej. Poniżej wyniki naszych reprezentantów.

L.P

ŻAK

1 m.

Tuleja Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze

2 m.

Zaremba Antoni – MUKS Podkarpacie Jedlicze

3 m.

Godlewski Stanisław – Warszawskie Towarzystwo Ringo

4 m.

Pęśko Adam – UKS Goszczyn

 

ŻACZKI

1 m.

Zawadzka Maja – UKS Goszczyn

2 m.

Gromek Kornelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3 m.

Kobak Oliwia – MUKS Podkarpacie Jedlicze

4 m.

Nowak Wiktoria – UKS Goszczyn

 

MŁODZIK

1 m.

Grzelak Dawid – KS Olimpia Miłki

2 m.

Artsiom  Rusak - Białoruś

3 m.

Wiewiór Michał – UKS Goszczyn

 

MŁODZICZKI

1 m.

Szporko Anna – KS Olimpia Miłki

2 m. 

 Sendek Amelia – UKS Goszczyn

3 m.

 Radecka Dominika – UKS Goszczyn

 

KADETKA

1 m.

Wewiórska Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze

2 m.

Dobosz Karolina – MUKS Podkarpacie Jedlicze

3 m.

Lejman Marta - UKS  Olimpia Miłki

 

KADET

1 m.

Szporko Bartłomiej – KS Olimpia Miłki

2 m.

Artsiom Spirydovich - Białoruś

3 m.

Duszak Przemysław – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5 m.

Trzaska Kacper – UKS Goszczyn 

 

JUNIOR

1 m.

Mruk Dawid – UKS Goszczyn

2 m.

Dzianis Isayenka - Białoruś

3 m.

Pliszka Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 

JUNIORKA

1 m.

Gładysz Katarzyna - MUKS Podkarpacie Jedlicze

2 m.

Biskup Jagoda – MUKS Podkarpacie Jedlicze

3 m.

Wangryn Monika – UKS Goszczyn

 

OTWARTA MĘŻCZYZN

1 m.

Pavel Chuduk - Białoruś

2 m.

Viachaslau Chuduk - Białoruś

3 m.

Szajek Krzysztof - Legnica

 

OTWARTA KOBIET

1 m.

Ina Vilchynskaya - Białoruś

2 m.

Tatsiana Dzianisava - Białoruś

3 m.

Wangryn Paulina – UKS Mogielnica

 

DWÓJKI CHŁOPCÓW DO 13 LAT

1 m.

Piatikonis Deiwid, Stankiewiczus Nikolas – TG Sokół Litwa

2 m.

Wojnar Adrian, Kruczek Matteo – MUKS Podkarpacie Jedlicze  

3 m.

Pawelczyk Wiktor, Orzoł Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 

4 m.

Gontarek Mateusz, Wiewór Michał - UKS Goszczyn

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT DO 13 LAT

1 m.

Szporko Anna, Jenczyk Aleksandra - UKS Olimpia Miłki 

2 m.

Sendek Amelia, Radecka Dominika, UKS Goszczyn

3 m.

Bizunowicz Waliwrija, Liskowa Jelizoweta  – TG Sokół Litwa

5 m.

Wyleżyńska Natalia, Grzegorzewska Julia - UKS Goszczyn

 

DWÓJKI CHŁOPCÓW DO 16 LAT

1 m.

Artsiom Spirydovich, Rusak Artyom - Białoruś

2 m.

Szporko Bartłomiej, Grzelak Dawid – KS Olimpia Miłki

3 m.

Kamiński Sebastian, Duszak Przemysław – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 

DWÓJKI DZIEWCZĄT DO 16 LAT

1 m.

Burkun Krystina, Mazol Darya – Białoruś

2 m.

Pędzich Kinga, Gromek Amelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3 m.

Dobosz Karolina, Wiewiórska Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze

 

DWÓJKI MĘŻCZYZN

1 m.

Trawczyński Dominik, Godlewski Cezary - UKS Mogielnica, Warszawskie Towarzystwo Ringo

2 m.

Majerski Grzegorz, Szajek Krzysztof - PKS Jadwiga Kraków, Legnica

3 m.

Chuduk Pavel, Chuduk Viachaslau - Białoruś

 

DWÓJKI KOBIET

1 m.

Wangryn Paulina, Wangryn Monika – UKS Mogielnica

2 m.

Tatsiana Dzianisava, Ina Vilchynskaya  - Białoruś

3 m.

Lizaveta Maryina, Lejman Marta - Białoruś, UKS Olimpia Miłki  

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA 

1 m.

MUKS Podkarpacie Jedlicze - 181 pkt.

2 m. 

UKS Goszczyn - 132 pkt.

3 m. 

Białoruś - 116 pkt.

4 m.  

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo - 112 pkt.

5 m.

KS Olimpia Miłki - 89 pkt.

6 m.

Warszawskie Towarzystwo Ringo - 62 pkt.

7 m.

TG Sokół Litwa - 51 pkt.

8 m.

PKS Jadwiga Kraków - 35 pkt.

9 m.

UKS Mogielnica - 28 pkt.

10 m.

Legnica - 18 pkt.

11 m.

UKS Arka Umieszcz - 16 pkt.

12 m.

Bartoszyce - 11 pkt.

13 m.

Słupsk - 9 pkt.

14 m.

Niemcy - 2 pkt.

15 m.

Krasne - 1 pkt.

  

Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń