sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Po raz drugi w tym roku rozegrano w Goszczynie Ogólnopolski Turniej w Ringo zaliczany do ogólnopolskiego rankingu zawodników. Zawody rozegrano 19 maja w licznej obsadzie, rywalizacja toczyła się  w 8 kategoriach indywidualnych i 5 kategoriach dwójkowych, w turnieju wystartowała czołówka ringowców z całej Polski. Turniej uroczyście otworzył Wójt Gminy Goszczyn Sławomir Słabuszewski wspólnie z wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ringo Mariuszem Wangrynem.

Piękna słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacji w walce o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców, turniej był również doskonałą okazją do szlifowania formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Ringo. Zarówno organizatorzy zawodów, jak i uczestnicy, zadowoleni byli z poziomu gry. Wiele pojedynków było bardzo zaciętych i emocjonujących, zanotowano dużo ciekawych rezultatów, spotkania finałowe stały na wysokim poziomie.

Po zakończonych zawodach odbyła się ceremonia wręczenia medali i pucharów przez prezesa Polskiego Towarzystwa Ringo dr Krystynę Anioł-Strzyżewską i prof. Antoniego Stascha.

Organizator zawodów Uczniowski Klub Sportowy w Goszczynie dziękuje wolontariuszom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów sportowych.

Oficjalne wyniki:

Kategoria żak miejsce
Adam Pęśko – UKS Goszczyn 1
Wątora Damian – UKS „Błękitni” Olkowice 2
Marek Grabarczyk – UKS Goszczyn 3
Jarosz Marcel – UKS „Błękitni” Olkowice 4
Bartosz Mrozek – KTR 5
Majewski Michał  – UKS „Błękitni” Olkowice 6
Kucharski Oliwier – UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
Lewandowski Nikodem – UKS „Błękitni” Olkowice 7\8
Gawroński Szymon – UKS „Błękitni” Olkowice 9\10
Urbańczyk Cezary - UKS Goszczyn 9\10
   
Kategoria żaczki miejsce
Kornelia Gromek – KTR 1
Wiktoria Nowak – UKS Goszczyn 2
Julia Laskowska – KTR 3
Daria Zaborowska - UKS „Błękitni” Olkowice 4
Osińska Alicja- UKS Goszczyn 5
   
Kategoria młodzik miejsce
Dawid GRZELAK – UKS „Olimpia” Miłki 1
Michał Wiewiór – UKS Goszczyn 2
Mateusz Gontarek – UKS Goszczyn 3
Adrian Wojnar - MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
Prokopowicz Dawid – UKS „Błękitni” Olkowice 5
Igor Parzych – KTR 6
Matteo Kruczek - MUKS Podkarpacie Jedlicze 7\8
Damian Gontarek – UKS Goszczyn 7\8
Mateusz Prusaczyk – KTR 9\10
Damian Orzoł – KTR 9\10
Patryk Dąbrowski – UKS Goszczyn 11\12
Kisielewski Jakub – UKS „Błękitni” Olkowice 11\12
Wiktor Pawelczyk – KTR 13\18
Łukasz Laskowski – KTR 13\18
Fabian Parzych – KTR 13\18
Karol Piwowarski – UKS Goszczyn 13\18
Skrzeczyński Krystian – UKS „Błękitni” Olkowice 13\18
Majewski Wiktor – UKS „Błękitni” Olkowice 13\18
Sobociński Miłosz – UKS „Błękitni” Olkowice 19
   
Kategoria młodziczki miejsce
Amelia Sendek -  UKS Goszczyn 1
Aleksandra Jenczyk – UKS „Olimpia” Miłki 2
Anna SZPORKO – UKS „Olimpia” Miłki 3
Dominika Radecka – UKS Goszczyn 4
Błesznowska Magdalena – UKS „Błękitni” Olkowice 5
Zaborowska Lena – UKS „Błękitni” Olkowice 5
Julia Grzegorzewska - UKS Goszczyn 7
Matelska Wiktoria- UKS Goszczyn 7
Oliwia Sidorkiewicz – KTR 9\12
Natalia Wyleżyńska - UKS Goszczyn 9\12
Dudek Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice 9\12
Kociszewska Marta- UKS Goszczyn 9\12
Amelia Lenda – KTR 13\16
Julia Zawadzka - UKS Goszczyn 13\16
Aleksandra Kuligowska - UKS Goszczyn 13\16
Wiktoria Grabarczyk - UKS Goszczyn 13\16
   
Kategoria Kadet miejsce
Bartłomiej SZPORKO – UKS „Olimpia” Miłki 1
Michał Janocha – MUKS Podkarpacie Jedlicze 2
Kulej Wiktor – UKS „Błękitni” Olkowice 3
Dominik Kwiatkowski - UKS Adamów 4
Trzaska Jakub – UKS „Błękitni” Olkowice 5
Przemysław Duszak – KTR 6
Dawid Kalinowski – UKS Adamów 7
Dawid Trzaska - UKS Adamów 7
Kacper Trzaska – UKS Goszczyn 7
Jakub Wajda - MUKS Podkarpacie Jedlicze 10\12
Michał Sowiński - UKS Adamów 10\12
Bartłomiej Cieślak - WTR 10\12
Majewski Krystian – UKS „Błękitni” Olkowice 13\14
Mateusz Osiecki – WTR 13\14
Dudek Filip – UKS „Błękitni” Olkowice 15
   
Kategoria Kadetki miejsce
Marta Bugała – WTR 1
Zuzanna Kamińska – UKS „Olimpia” Miłki 2
Aleksandra Wiewiórska - MUKS Podkarpacie Jedlicze 3
Martyna Rydzewska – UKS „Olimpia” Miłki 4
Marta Lejman – UKS „Olimpia” Miłki 5
Joanna Pacholska - WTR 6
Kinga Pędzich – KTR 7
Patrycja Białkowska – UKS Goszczyn 7
Marta Rybak– WTR 7
Aneta Chajęcka – UKS Goszczyn 10
Barańska Natalia – UKS „Błękitni” Olkowice 10
   
Kategoria otwarta mężczyzn miejsce
Andrzej Teklak – UKS Mogielnica 1
Sebastian Mikutaniec – WTR 2
Dominik Trawczyński – UKS Mogielnica 3
Hubert Komorowski – UKS Goszczyn 4
Paweł Wangryn – UKS Mogielnica 5
Komorowski Konrad - UKS Goszczyn 6
Dominik Och - MUKS Podkarpacie Jedlicze 7\8
Dawid Mruk – UKS Goszczyn 7\8
   
Kategoria otwarta Kobiet miejsce
Paulina Staszewska – WTR 1
Izabela Pędzich – KTR 2
Izabela Kowalczyk – KTR 3
Monika Wangryn – UKS Mogielnica 4
Roksana Prusaczyk – KTR 5
Gabriela Romejko – UKS „Olimpia” Miłki 6

 

Dwójki do lat 13 dziewcząt miejsce
Sendek Amelia, Radzecka Dominika - UKS Goszczyn 1
Szporko Anna, Jeńczyk Aleksandra - UKS "Olimpia" Miłki 2
Wyleżyńska Natalia, Grzegorzewska Julia - UKS Goszczyn 3
Kociszewska Marta, Matelska Wiktoria - UKS Goszczyn 4
Kuligowska Aleksandra, Grabarczyk Wiktoria - UKS Goszczyn 5\6
Dudek Wiktoria, Zaborowska Lena - UKS Błękitni Olkowice 5\6
Sidorkiewicz Oliwia, Lenda Amelia - KTR 7\8
Gromek Kornelia, Laskowska Amelia - KTR 7\8
   
Dwójki do lat 13 chłopców miejsce
Wojnar Adrian, Kruczek Matteo - MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
Wiewiór Michał, Gontarek Mateusz - UKS Goszczyn 2
Prusaczyk Mateusz, Pawelczyk Wiktor - KTR 3
Parzych Igor, Parzych Fabian - KTR 4
Gontarek Damian, Piwowarski Karol - UKS Goszczyn 5
Laskowski Łukasz, Orzok Damian - KTR 6
Majewski Wiktor, Kisielewski Jakub - UKS Błękitni Olkowice 7\9
Sobociński Miłosz, Skrzyczyński - UKS Błękitni Olkowice 7\9
Wątora Damian, Jarosz Marcel - UKS Błękitni Olkowice 7\9
Pęśko Adam, Grabarczyk Marek - UKS Goszczyn 10
   
Dwójki do lat 16 dziewcząt miejsce
Kamińska Zuzanna, Rydzewska Martyna 1
Rybak Marta, Pacholska Joanna - WTK 2
Bugała Marta, Zielińska Zuzanna - WTR 3
Pędzich Kinga, Wiewiórska Aleksandra - KTR\ MUKS podkarpacie Jedlicze 4
Chajęcka Aneta, Białkowska Patrycja -  UKS Goszczyn 5\6
Błesznowska Magdalena, Barańska Natalia - UKS Błekitni Olkowice 5\6
   
Dwójki do lat 16 chłopców miejsce
Szporko Bartłomiej, Grzelak Dawid -  UKS "Olimpia" Miłki 1
Trzaska Dawid, Kalinowski Dawid, UKS Adamów 2
Trzaska Kacper, Duszak Przemysław - UKS Goszczyn\ KTR 3
Janocha Michał, Wojnar Adrian - MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
Sowiński Miachał, Kwiatkowski Dominik - UKS Adamów 5
Trzaska Jakub, Majewski Krystian - UKS Błękitni Olkowice 6
Osiecki Mateusz, Cieślak Bartłomiej - WTR 7\8
Dudek Filip, Kulej Wiktor - UKS Błękitni Olkowice 7\8
   
Dwójki mieszane  miejsce
Mikutaniec Sebastian, Paulina Staszewska 1
Trawczyński Dominik, Pędzich Izabela 2
Wangryn Paweł, Wangryn Monika 3
Komorowski Hubert, Kowalczyk Izabela 4
Och Dominik, Prusaczyk Roksana 5
Mruk Dawid, Romejko Gabriela

Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń