sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Szkolny turniej w ringo rozgrywaliśmy 22 grudnia 2018 r. W zawodach rywalizowali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w kategoriach indywidualnych.

Turniejem rozpoczęliśmy przygotowania do startu w sezonie 2019 r.

Czytaj więcej...

XVII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo rozegrano w dniu 8 września 2018 roku na stadionie GKS „Świt w Warszawie Turniej rozgrywano w 12 kategoriach wiekowych w grach indywidualnych, trójkach mieszanych dziewcząt i chłopców do lat 13 i i dwójkach do lat 16 oraz dwójkach mieszanych w kategorii otwartej, słoneczna pogoda sprzyjała sportowym zmaganiom.

Tradycyjnie memoriał rozpoczęto od złożenia wiązanki kwiatów na grobie niezapomnianego w naszych sercach twórcy ringo Włodzimierza Strzyżewskiego z wykształcenia – ekonomisty mgr Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, z zawodu – dziennikarza, z zamiłowania – sportowca: szermierza, zawodnika kadry Polski przez kolejne 17 lat, Twórcy RINGO – jedynej, istotnie polskiej gry sportowej DLA KAŻDEGO

Zawody zgromadziły czołówkę zawodników ringo z Polski, Białorusi i Litwy, licznie stawili się najstarsi ringowcy, wielu z nich przekroczyło już osiemdziesiąt lat a na boiskach prezentowali znakomitą formę i radość z życia.

W zawodach uczestniczyła 17-osobowa reprezentacja naszej sekcji ringo, nasi ringowcy dobrze zaprezentowali się po wakacyjnej przerwie.

Czytaj więcej...

VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo, rozegrano w dniu 22.09.2018 r., na stadion GKS „ŚWIT”, Warszawa, ul. Oświatowa 12. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo

W zawodach wystartowała 15-osobowa reprezentacja naszej sekcji, najlepiej zaprezentowali się nasi najmłodsi ringowcy, Maja Zawadzka i Pęśko Adam zwyciężając w swoich kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

VI Mistrzostwa Świata w RingoW dniach 1 - 3 sierpnia w Staykach na Białorusi rozgrywano VI Mistrzostwa Świata w Ringo. W mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci 9 państw: Białoruś, Czechy, Indie, Kenia, Niemcy, USA, Polska, Rosja, Republika Południowej Afryki.

Reprezentacja Polski wystartowała w skromnym ośmioosobowym składzie: Michalina Kunecka, Izabela Kowalczyk, Monika Wangryn, Paulina Wangryn, Grzegorz Majerski, Hubert Komorowski, Andrzej Teklak, Paweł Wangryn, trener – Mariusz Wangryn. W skład reprezentacji Polski powołany został reprezentant naszego Klubu – Hubert Komorowski.

W pierwszym dniu Mistrzostw rozgrywanych w Kompleksie Przygotowań Olimpijskim, ringowcy rywalizowali w grach pojedynczych. Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza reprezentacja plasując się na czołowych miejscach.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Gościmy

Odwiedza nas 334 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń