sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

Międzynarodowy Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo to cykliczna impreza poświęcona zmarłemu twórcy gry w ringo, którą rozegrano po raz szesnasty. W tegorocznej edycji tradycyjnie rywalizowali najlepsi ringowcy z Polski, a także zawodnicy z Białorusi i Litwy. W memoriale z sukcesami w strugach deszczu walczyli reprezentanci naszego Klubu.

Wyniki naszych ringowców!

Żaczki

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Sylwestrzak Zuzanna, Kurpiowskie TR
  3. Zaborowska Lena, UKS „Błękitni” Olkowice 8. Nowak Wiktoria, UKS Goszczyn

Żacy

  1. Tudaj Michał, DAR Kryniczno
  2. Bojarin Patrik, Litwa – TG „Sokół”
  3. Gontarek Damian, UKS Goszczyn
  4. Komorowski Bartosz, UKS Goszczyn

Młodziczki

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Sendek Amelia, UKS Goszczyn
  5. Białkowska Patrycja, UKS Goszczyn
  6. Radecka Dominika, UKS Goszczyn

Młodzicy

  1. Kulej Wiktor, UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Mazur Jakub, DAR Kryniczno
  3. Antoniuk Mateusz, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Gontarek Mateusz, UKS Goszczyn
  5. Wiewiór Michał, UKS Goszczyn

Kadetki

  1. Kot Martyna, UKS Goszczyn
  2. Prusaczyk Roksana, Kurpiowskie TR
  3. Kamińska Zuzanna, K.S. OLIMPIA Miłki

Kadeci

  1. Trzaska Kacper, UKS Goszczyn
  2. Kalinowski Dawid, UKS Adamów
  3. Dupczyk Paweł, UKS Adamów

Juniorki

  1. Skarina Dorota, Litwa – TG „Sokół”
  2. Kowalczyk Izabella, Kurpiowskie TR
  3. Wangryn Monika, UKS Mogielnica
  4. Chochlewicz Beata, UKS Goszczyn

Juniorzy

  1. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn
  2. Baranovič Sylvester, Litwa – TG „Sokół”
  3. Komorowski Konrad, UKS Goszczyn

Seniorki

  1. Godlewska Alicja, Warszawskie TR
  2. Michalak Wanda, Legnica
  3. Sendek Lidia, UKS Goszczyn

Seniorzy

  1. Gil Marek, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Kołtun Ivan, Białoruś
  3. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn

Dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Komorowski Konrad, Chochlewicz Beata, UKS Goszczyn
  2. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn oraz Kowalczyk Izabella, Kurpiowskie TR
  3. Yaruta Igor, Białoruś oraz Kot Martyna, UKS Goszczyn

 

 

Filmy

Kalendarz

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.