sekcjaringo@op.pl
tel.486632230

foto1

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2014

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (mistrzyni Martyna Kot w akcji)

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (nasza ekipa)

foto1

44. Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk 2016 (Patrycja Białkowska i Amelia Sendek w dwójkach)

foto1

Mistrzostwa Polski w Ringo - Warszawa 2014 (nasza ekipa)

XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził ponad 160 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych powiatu ostrołęckiego oraz ekipy z różnych stron Polski; MUKS Jedlicze Podkarpacie, KS Olimpia „Miłki”, UKS Goszczyn, Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica. Pogoda od trzynastu lat sprzyja rywalizacji ringowców. Był to już przedostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Polski w ringo, które odbędą się w sierpniu w Niepołomicach koło Krakowa. Dzięki wsparciu finansowemu z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, STAROSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO i LZS LELIS, zawodnicy mogli cieszyć się nie tylko ze zwycięstwa ale również otrzymać okolicznościowe medale, statuetki i koszulki.

Wyniki finałowe:

Kategoria: ŻAK

  1. Stanisław Godlewski- Warszawskie TR
  2. Bartosz Wewiórski- MUKS Jedlicze Podkarpacie
  3. Jakub Komorowski – UKS Goszczyn
  4. Miłosz Niechoda- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
  5. Adam Fatek- UKS Goszczyn
  6. Filip Parzych – ULKS „Osak” Lelis

Kategoria: ŻACZKA

  1. Barbara Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
  2. Maja Gawot- UKS Goszczyn
  3. Aleksandra Sęk- ULKS „Osak” Lelis
  4. Iga Osińska- UKS Goszczyn
  5. Julita Wieremiejczyk- ULKS „Osak” Lelis
  6. Wiktoria Pac- ULKS „Osak” Lelis

Kategoria: MŁODZIK

  1. Matteo Kruczek- MUKS Jedlicze Podkarpacie
  2. Adrian Wojnar - MUKS Jedlicze Podkarpacie
  3. Jakub Jarosz- UKS Goszczyn
  4. Wiktor Pawelczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  5. Kamil Kaczyński- ULKS Obierwia
  6. Paweł Szymczyk - LUKS „Tygrys” Łęg Starościński

Kategoria: MŁODZICZKA

  1. Anna Szporko - KS Olimpia „Miłki”
  2. Oliwia Sidorkiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Amelia Lenda - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  4. Kornelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  5. Maja Zawadzka - UKS Goszczyn
  6. Aleksandra Surgiewicz- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński

Kategoria: KADETKA

  1. Kinga Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Aleksandra Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
  3. Aleksandra Wewiórska - MUKS Jedlicze Podkarpacie
  4. Martyna Rydzewska - KS Olimpia „Miłki”
  5. Amelia Sendek- UKS Goszczyn

Kategoria: Trójki mieszane do lat 10

  1. Jenczyk Barbara/ Bartosz Wewiórski/ Stanisław Godlewski
  2. Maja Gawot/ Jakub Komorowski/ Iga Osińska
  3. Julia Parzych/ Filip Parzych/ Iga Gerwatowska

Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13

  1. Amelia Lenda/ Anna Szporko
  2. Wiktoria Matelska/ Julia Grzegorzewska
  3. Kornelia Gromek/ Oliwia Sidorkiewicz

Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

  1. Martyna Rydzewska/ Aleksandra Jenczyk
  2. Aleksandra Wewiórska/ Amelia Sendek
  3. Kinga Pedzich/ Oliwia Głowacka

 

 

Filmy

Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Gościmy

Odwiedza nas 365 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

Brak wydarzeń